Благодійна допомога від Благодійного Фонду «Людська Довіра Платинум Добро Україна»

Дата: 25.04.2023 10:51

Фото без опису

До штабу Лиманської сільської ради з питань надання населенню гуманітарної допомоги надійшла благодійна допомога від Благодійного Фонду «Людська Довіра Платинум Добро Україна» (м. Одеса). На потреби різних категорій сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, благодійниками передано 500 кг вживаного дитячого і дорослого одягу/взуття, суміш для дітей (каша швидкого приготування) та печиво.

Доставку благодійного вантажу з м. Одеси до с. Лиман організовано Лиманської сільською радою.

Висловлюємо щиру подяку Фонду, його партнерам та волонтерам за небайдужість та підтримку, в такий складний для всіх нас час.

Фото без опису