Позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Лиманській сільській раді, у форматі онлаїн.

Дата: 18.04.2023 11:54

Фото без опису

18.04.23 відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Лиманській сільській раді, у форматі онлаїн.

Комісією було розглянуті питання, щодо стану виконання батьківських обов’язків батьками по відношенню до своїх малолітніх дітей.

Члени комісії брали активну участь у обговоренні даних питань, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції щодо рішень.

Після детального розгляду та обговорення було прийнято відповідне рішення, згідно чинного законодавства