Проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня для здійснення атестації керівників, їх заступників та педагогічних працівників закладів освіти Лиманської громади.

Дата: 07.04.2023 13:14

Фото без опису

07.04.2023 року, в приміщенні Лиманської сільської ради #Відділом_освіти проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня для здійснення атестації керівників, їх заступників та педагогічних працівників закладів освіти Лиманської громади.

Членами атестаційної комісії визначено рівень професійної компетентності педагогічних працівників, ріст їхньої професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Під час засідання комісії присвоєнно кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" двом педагогам і підтверджено трьом педагогам, присвоєно одному педагогу і підтверджено одному педагогу педагогічне звання "старший вчитель ", підтверджено відповідність займаній посаді 8 педагогам.

Атестаційною комісією ІІ рівня прийнято рішення про нагородження грамотою відділу освіти Самойлову Олену Олександрівну.

Підсумки проведеної атестації свідчить про помітне зростання рівня професійної компетентності педагогічних працівників.

Вітаємо керівників та педагогічних працівників закладів освіти з досягненням високих результатів під час атестації.

Бажаємо творчих успіхів та натхнення!