Порядок денний чергової 20-ї сесії VIII скликання

Дата: 22.06.2023 16:17

Рекомендований порядок денний

пленарного засідання двадцятої сесії VIII скликання:

05 липня 2023 року, 14.00 год.

зала засідань

Лиманської сільської ради

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  2. Про припинення права постійного користування та передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.
  6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду.
  7. Про подовження терміну дії договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Расєйка».
  8. Про надання земельної ділянки в довгострокову оренду.
  9. Про затвердження проекту договору оренди землі.
  10. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 667 - VІІІ від 21  грудня 2022 року «Про затвердження бюджету Лиманської сільської територіальної громади на 2023 рік».
  11. Про внесення змін до структури виконавчих органів Лиманської сільської ради.
  12. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Татарбунарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Татарбунарської міської ради на 2023 рік щодо забезпечення медичного обслуговування жителів Лиманської сільської територіальної громади.
  13. Про затвердження Програми підвищення ефективності діяльності підрозділів 26 прикордонного загону на 2023 рік.
  14. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
  15. Про затвердження Акту приймання-передачі майна від 15 червня 2023 року.
  16. Про виділення коштів на проведення робіт, заходів, надання матеріальної допомоги пільговому контингенту.
  17. Про внесення змін та доповнень до пункту 11 розділу «Матеріальна допомога та фінансова підтримка населення громади» додатку 2 «Перелік завдань та заходів комплексної програми «Соціальний захист населення Лиманської сільської територіальної громади» на 2022-2024 роки.
  18. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  19. Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня Лиманської сільської ради.
  20. Про надання щорічної відпустки сільському голові.
  21. Про виділення коштів з місцевого бюджету на співфінансування.
  22. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 679-VIII від 21 грудня 2022 року «Про затвердження вартості харчування учнів закладів освіти Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області на 2023 рік».
  23. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 680-VIII від 21 грудня 2022 року «Про затвердження вартості харчування дітей, порядку оплати батьків за перебування дітей в дошкільних підрозділах освіти та дошкільних навчальних закладах Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області на 2023 рік».
  24. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Комунального підприємства «УПРАВЛІННЯ КУРОРТОМ» Лиманської сільської ради.
  25. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Лиманської сільської ради на 2024 рік.
  26. Різне.