Дата: 03.07.2023 09:59

Фото без опису На минулому тижні 27 червня 2023 року під головуванням голови виконавчого комітету Василя Резніченка відбулося засідання виконавчого комітету Лиманської сільської ради. На розгляд виконавчого комітету відповідно до Плану роботи до порядку денного включені наступні питання:

1. Про роботу закладу за 2022-2023 навчальний рік, звіт директора Трапівського ліцею.
  2. Про роботу закладу за 2022-2023 навчальний рік, звіт директора Приморського ліцею.
  3. Про роботу закладу за 2022-2023 навчальний рік, звіт директора Лиманського ліцею.
  4. Про роботу закладу за 2022-2023 навчальний рік, звіт директора КЗ ДО (ясла-садок) «Колосок».
  5. Про внесення змін до складу комісії з питань встановлення факту спільного проживання та здійснення догляду, що затверджена рішенням виконавчого комітету Лиманської сільської ради від 24 квітня 2023 року № 47.
  6. Про присвоєння прізвища дитині.
  7. Про організацію та проведення цільової профілактичної операції «Літо-2023» на території Лиманської сільської ради.
  8. Про план роботи виконавчого комітету на ІІ півріччя 2023 року.

По кожному питанню порядку денного були прийняті згідно чинного законодавства відповідні рішення.