Порядок денний чергової 22-ї сесії VIII скликання

Дата: 05.09.2023 16:38

Порядок денний чергової 22-ї сесії VIII скликання

1. Про подовження терміну дії договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Катранка».

Доповідач: Горбатюк А.І. – в.о. начальника відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального дачного будівництва.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  цільове призначення якої змінюється.

Доповідач: Чебанова Л.В. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Лиман.

1. Про укладення Меморандумів про співпрацю та взаємодію на території Лиманської сільської ради.

1. Про укладання Меморандумів про співпрацю та взаємодію на території Лиманської сільської ради.

Доповідач: Цап В.В. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 років для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Доповідач: Іваненко І.Г. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про укладення Меморандумів про співпрацю та взаємодію на території  Лиманської сільської ради.

Доповідач: Родзевіло С.І. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

Доповідач: Волкова О.І. – начальник відділу-головний архітектор відділу містобудування та архітектури Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 667 - VІІІ від 21  грудня 2022 року «Про затвердження бюджету Лиманської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідач: Лященко Л.І. – начальник фінансового відділу Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лиманської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

1. Про внесення змін та доповнень до Програми «Про надання фінансової підтримки військовим частинам Збройних Сил України, дислокованих на території відповідального підпорядкування Лиманської сільської територіальної громади Білгород-Дністровського району на 2023 рік».

1. Про внесення змін та доповнень до додатків 1, 2 Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Татарбунарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Татарбунарської міської ради на 2023 рік щодо забезпечення медичного обслуговування жителів Лиманської сільської територіальної громади.

1. Про затвердження актів списання матеріальних цінностей від 14 серпня  2023 року.

Доповідач: Рилова С.І. – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін та доповнень до додатку рішення Лиманської сільської ради № 693 – VІІІ від 28 лютого 2023 року.

Доповідач: Богаченко І.О. – адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

1. Про внесення змін до комплексної програми «Соціальний захист населення Лиманської сільської територіальної громади» на 2022-2024 роки.

Доповідач: Коваль М.М. – начальник відділу соціального захисту населення Лиманської сільської ради.

1. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги до Дня захисників і захисниць України.

1. Про виділення коштів для виплати матеріальної допомоги.

1. Про доцільність розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за заявами фізичних осіб – підприємців: Демірова Вадима Георгійовича, Рацької Нелі Вікторівни.

1. Про подовження строку дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та подовження строку дії договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою за заявами фізичних осіб – підприємців: Бахшиянц Олександра Михайловича, Время Олени Миколаївни.
  2. Про затвердження Акту списання основних засобів, що належать Відділу освіти Лиманської сільської ради.

Доповідач: Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Лиманської сільської ради.

Доповідач: Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження мережі закладів освіти Лиманської сільської ради на 2023-2024 навчальний рік.

Доповідач: Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін та доповнень до пункту 2 рішення Лиманської сільської ради № 757-VIII від 05 липня 2023 року.

Доповідач: Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін та доповнень до пункту 2 рішення Лиманської сільської ради № 758-VIII від 05 липня 2023 року.

1. Різне.