#Робота_для_ВПО #Ти_потрібен

Дата: 19.09.2023 11:35

Фото без описуЗ вересня стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!». Мета кампанії передбачає  інформування внутрішньо переміщених осіб про затребувані актуальні та перспективні вакансії, можливість професійного навчання за робітничими професіями, навчання на підставі ваучера, що дає змогу бути конкурентоспроможним на ринку праці та стимулювання у пошуку роботи загалом. Адже роботодавці достатньо зацікавлені у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, оскільки отримують фінансову компенсацію у разі працевлаштування ВПО.

Одним із способів забезпечення себе роботою можливість скористатися  державною програмою, зокрема з мікрокредитування для започаткування або розвитку бізнесу.

Маєте запитання, звертайтеся до Татарбунарського відділу Білгород – Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості:

(048) 230-12-62,