Порядок денний чергової 23-ї сесії VIII скликання

Дата: 17.10.2023 15:46

Порядок денний чергової 23-ї сесії VIII скликання

1. Про подовження терміну дії договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Расєйка».

Доповідач: Горбатюк  А.І. – в.о. начальника відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності та будівництва.

1. Про внесення змін до договору оренди землі № 9 від 14 грудня 2018 року.

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності в оренду.

1. Про укладання додаткових угод до договорів оренди.

1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Доповідач: Чебанова Л.В. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для іншого сільськогосподарського призначення.

1. Про укладення Меморандумів про співпрацю та взаємодію на території Лиманської сільської ради.

Доповідач: Цап В.В. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про припинення дії договору оренди землі експлуатації та обслуговування магазину.

Доповідач: Родзевіло С.І. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради №  667 - VІІІ  від 21  грудня 2022  року «Про затвердження  бюджету Лиманської  сільської територіальної громади  на 2023 рік».

Доповідач: Лященко Л.І. – начальник фінансового відділу Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лиманської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

1.  Про створення та облаштування Алеї Пам’яті та Слави на території Лиманської сільської територіальної громади.

Доповідач: Череватова Т.О. – в.о. начальника відділу, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін та доповнень до пункту 1 рішення Лиманської сільської ради № 663 – VIII від 21 грудня 2022 року.

1. Про виділення коштів для виплати матеріальної допомоги.

Доповідач: Коваль М.М. – начальник відділу соціального захисту населення Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін до рішень Лиманської сільської ради від 13 вересня 2023 року № 777 – VIII та від 21 грудня 2021 року № 503 – VIII.

1.  Про виділення коштів на проведення заходів.

Доповідачі: Коваль М.М. – начальник відділу соціального захисту населення Лиманської сільської ради, Череватова Т.О. – в.о. начальника відділу, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін та доповнень до додатку рішення Лиманської сільської ради № 693 – VІІІ від 28 лютого 2023 року.

Доповідач: Богаченко І.О. – адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

1. Про затвердження Стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Лиманської сільської ради на 2023 – 2028 роки.

Доповідач: Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради

1. Про затвердження Акту приймання-передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Лиманської сільської ради.

Доповідач: Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінансування.

Доповідачі: Лященко Л.І. – начальник фінансового відділу Лиманської сільської ради, Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про надання дозволу Відділу освіти Лиманської сільської ради на списання основних засобів Лиманського ліцею.

Доповідач: Карпенко Т.В. – начальник відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Лиманської сільської ради від 05 липня 2023 року № 748-VIII.

1. Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради Рубанської І.О.

Доповідач: Резніченко В.І. – Лиманський сільський голова Лиманської сільської ради.

1. Різне.