Рекомендований порядок денний 25-ї сесії VIII скликання

Дата: 14.02.2024 17:34

Рекомендований порядок денний

пленарного засідання двадцять п’ятої сесії VIII скликання:

28 лютого 2024 року, 10.00 год.

зала засідань

Лиманської сільської ради

1. Про подовження терміну дії договорів.

Доповідач: Горбатюк  А.І. – в.о. начальника відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності та будівництва.

1. Про затвердження проектів додаткових угод.

1. Про відмову у звільненні від сплати орендної плати.

1. Про затвердження додаткових угод до договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) та договору оренди землі.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Доповідач: Чебанова Л.В. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок,  цільове призначення яких змінюється.

1. Про подовження терміну дії договорів на території рекреаційної зони «Расєйка».

Доповідач: Доброжан Л.Т. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності в оренду.

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється.

Доповідач: Родзевіло С.І. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1. Про подовження терміну дії договорів в с. Приморське.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради від 13 вересня 2023 року № 769 – VIII.

1. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

Доповідач: Богаченко І.О. – адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

1. Про затвердження Плану роботи Лиманської сільської ради на 2024 рік.

Доповідач: Карпенко І.В. – секретар Лиманської сільської ради.

1.  Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня Лиманської сільської ради.

Доповідач: Кометіані О.М. – перший заступник Лиманського сільського голови Лиманської сільської ради.

1.  Про внесення змін до структури виконавчих органів Лиманської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

1.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Лиманської сільської територіальної громади за 2023 рік.

Доповідач: Лященко Л.І. – начальник фінансового відділу Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Лиманської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки за 2023 рік.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 828 - VІІІ  від 13 грудня 2023 року «Про затвердження бюджету Лиманської  сільської територіальної громади на 2024 рік».

1.  Про затвердження Програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Лиманської сільської територіальної громади Білгород-Дністровського району Одеської області «Безпечна Лиманська сільська територіальна громада» на 2024 рік.

1. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги, відзначення заходів та внесення змін до рішення Лиманської сільської ради від 21 грудня 2021 року № 503-VIII.

Доповідач: Коваль М.М. –  начальник відділу соціального захисту населення Лиманської сільської ради.

1. Про виділення коштів з місцевого бюджету для співфінансування.

Доповідачі: Лященко Л.І. – начальник фінансового відділу Лиманської сільської ради, Карпенко Т.В. – начальник Відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про схвалення проєкту додаткової угоди № 2 до Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТАТАРБУНАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 20 липня 2022 року.

1. Про схвалення проєкту додаткової угоди № 2 до Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТАТАРБУНАРСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 20 липня 2022 року.

1. Про внесення змін до складу постійних комісій Лиманської сільської ради.

1. Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради Будяченка Г.Г.

Доповідач: Резніченко В.І. – Лиманський сільський голова Лиманської сільської ради.

1. Різне.