Рекомендований порядок денний 26-ї сесії VIII скликання

Дата: 15.04.2024 16:03

Рекомендований порядок денний

пленарного засідання двадцять шостої сесії VIII скликання

30 квітня 2024 року, 10.00 год.

зала засідань

Лиманської сільської ради

1. Про затвердження Екологічної Програми Лиманської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки.

Доповідач: Горбатюк  А.І. – в.о. начальника відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності та будівництва.

1. Про подовження терміну дії договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Катранка».

1. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі б/н від 1 жовтня 2011 року.

1. Про укладення Меморандумів про співпрацю та взаємодію на території Лиманської сільської ради.

Доповідач: Чебанова Л.В. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про подовження терміну дії договору на право тимчасового  користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди).

1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється.

1. Про подовження терміну дії договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Расєйка».

Доповідач: Доброжан Л.Т. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про відмову у припиненні дії договору оренди землі з ФОП Хасановою Г.В.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Доповідач: Родзевіло С.І. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, комунального господарства, комунальної власності Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 820 –VIII від 13 грудня 2023 року.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 828 - VІІІ  від 13 грудня 2023 року «Про затвердження бюджету Лиманської сільської територіальної громади на 2024 рік».

Доповідач: Лященко Л.І. – начальник фінансового відділу Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лиманської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року.

1. Про затвердження Цільової програми сприяння 25-му прикордонному загону Державної прикордонної служби України (в/ч 2197) на 2024 рік щодо нарощення та утримання наявного інженерного та фортифікаційного облаштування державного кордону.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 833-VІІІ від 13 грудня 2023 року «Про затвердження Програми з забезпечення проведення заходів загальної мобілізації та територіальної оборони на території Лиманської сільської територіальної громади “ЗАХИСТ” на 2024-2025 роки».

1. Про затвердження Програми взаємодії служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації з органом місцевого самоврядування на 2024 рік.

1. Про внесення змін до Програми підвищення ефективності діяльності підрозділів 26 прикордонного загону на 2023-2024 роки.

1. Про внесення змін до Програм, що затверджені рішеннями Лиманської сільської ради від 21 грудня 2022 року № 672 – VIII та № 673 - VIII.

1. Про затвердження Програми з благоустрою населених пунктів Лиманської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Доповідач: Кометіані О.М. – перший заступник Лиманського сільського голови Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін до структури виконавчих органів Лиманської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

1. Про передачу матеріальних цінностей.

Доповідач: Рибаченко Н.С. – начальник відділу, головний бухгалтери відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Лиманської сільської ради.

1. Про виділення коштів на проведення заходів.

1. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги та внесення змін до рішення Лиманської сільської ради від 21 грудня 2021 року № 503-VIII.

Доповідач: Коваль М.М. –  начальник відділу соціального захисту населення Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження Програми оздоровлення та літнього відпочинку дітей на 2024-2025 роки.

Доповідач: Карпенко Т.В. –  начальник Відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження Статутів пришкільних таборів відпочинку Лиманської сільської ради.

Доповідач: Карпенко Т.В. –  начальник Відділу освіти Лиманської сільської ради.

1. Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради Крайника В.М.

Доповідач: Резніченко В.І. – Лиманський сільський голова Лиманської сільської ради.

1. Про надання щорічної відпустки сільському голові.

1. Різне.