Рекомендований порядок денний засідання двадцять восьмої сесії

Дата: 09.08.2024 11:48

Рекомендований порядок денний

засідання двадцять восьмої сесії

13 серпня 2024 року, 10.00 год.

зала засідань

Лиманської сільської ради

1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду.
  2. Про відмову у внесенні змін до пункту 9 Договору оренди землі від 27 липня 2010 року.
  3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду.
  4. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі №13 від 18 червня 2012 року.
  5. Про укладання договору про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
  6. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  7. Про подовження терміну дії договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Расєйка».
  8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  9. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  10. Про затвердження паспорту прив’язки тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності та укладання договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою за заявою фізичної особи – підприємця Дємірова Вадима Георгійовича.
  11. Про затвердження паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та укладання договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою за заявами фізичної особи – підприємця Рацької Нелі Вікторівни.
  12. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Лиманської сільської ради VІІІ скликання.
  13. Про затвердження Програми зайнятості населення Лиманської сільської територіальної громади на 2024-2025 роки.
  14. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 828 - VІІІ  від 13 грудня 2023 року «Про затвердження бюджету Лиманської  сільської територіальної громади на 2024 рік».
  15. Про затвердження прогнозу бюджету Лиманської сільської територіальної громади на 2025 - 2027 роки.
  16. Про надання дозволу на передачу в тимчасове безоплатне користування майна, що належить до комунальної власності Лиманської сільської ради.
  17. Про внесення змін до Програми з забезпечення проведення заходів загальної мобілізації та територіальної оборони на території Лиманської сільської територіальної громади «ЗАХИСТ» на 2024-2025 роки.
  18. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги та внесення змін і доповнень до рішень Лиманської сільської ради від 03 липня 2024 року № 922 – VIII та  від 21 грудня 2021 року № 503 – VIII.
  19. Про затвердження мережі закладів освіти Лиманської сільської ради на 2024-2025 навчальний рік.
  20. Про виділення коштів з місцевого бюджету на співфінансування.
  21. Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради Нейчева О.В.
  22. Різне.