Рекомендований порядок денний

Дата: 22.02.2018 18:03

Фото без опису

1. Про подовження терміну дії договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) в рекреаційній зоні «Катранка».

Доповідач: Горбатюк А.І. – в. о. відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища, комунального господарства, комунальної власності та будівництва Лиманської сільської ради.

1. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

1. Про відмову в наданні згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

1. Про перенесення розгляду заяви ФОП Бабенко О.В.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Лиман.

Доповідач: Левченко Н.С. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища, комунального господарства, комунальної власності та будівництва Лиманської сільської ради.

1. Про затвердження проектно-технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в с. Лиман.

1.  Про відмову в погодженні виставляти земельні ділянки на земельні торги в 2018 році.

1. Про погодження Лиманською сільською радою надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельних ділянок у власність.

1. Про внесення змін та доповнень в додаток до рішення Лиманської сільської ради від 29 липня 1997 року № 68 «Про надання земельних ділянок в приватну власність та постійне користування».

1.  Про внесення змін та доповнень до рішення Лиманської сільської ради від 16.06.2017 року № 277 – VІІ «Про затвердження ставок оренди землі комунальної власності в межах с. Лиман на 2018 рік».

1.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вихристюк Л.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: вул. Миру, буд 130 с. Трапівка Татарбунарського району Одеської області.

Доповідач: Ліщенко Л.В. – головний спеціаліст-землевпорядник відділу з питань земельних ресурсів, охорони природного середовища, комунального господарства, комунальної власності та будівництва Лиманської сільської ради.

12. Про затвердження посадової інструкції та функціональних обов’язків Лиманського сільського голови.

Доповідач: Карпенко І.В. – секретар Лиманської сільської ради.

13. Про надання згоди на укладання Угоди про співробітництво Лиманської сільської ради та Відділу освіти Татарбунарської районної державної адміністрації.

Доповідач: Резніченко В.І. – сільський голова.

14.  Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл і міста Татарбунарського району до комунальної власності Лиманської сільської ради бібліотечних фондів, основних засобів та малоцінного інвентарю сільських бібліотек – філій.

Доповідач: Резніченко В.І. – сільський голова.

15. Про затвердження Договорів про медичне обслуговування населення.

Доповідач: Резніченко В.І. – сільський голова.

16. Про внесення змін в назву рішення Лиманської сільської ради від 22 грудня 2017 року № 48/о – VІІ «Про виділення коштів на харчування пільгової категорії дітей КЗ «Трапівський НВК ЗОШ І-ІІІ – ДНЗ» та учнів 1-4 класів КЗ «Лиманський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

Доповідач: Лященко Л.І. – головний спеціаліст з питань бюджету відділу планування, бюджету та фінансів Лиманської сільської ради.

17. Про перенесення розгляду листа КЗ «Трапівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

18. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги.

19. Про затвердження розпорядження сільського голови від 24.01.2018р. № 25/СР «Про затвердження Статуту КП «Волна».

Доповідач: Резніченко В.І. – сільський голова.

20. Про приведення у відповідність діючому законодавству КП «Сількомунгосп».

Доповідач: Резніченко В.І. – сільський голова.

21. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 44/о – VІІ від 22.12.2017 року «Про затвердження бюджету сільської ради на 2018 рік».

22. Про затвердження річного звіту про виконання бюджету Лиманської та Трапівської сільських рад за 2017 рік.

23. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

24. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги з нагоди відзначення 90 – річчя.

25. Про виділення коштів для проведення заходу з нагоди святкування 8 березня.

26. Про внесення змін в рішення Лиманської сільської рад від 22 грудня 2017 року № 42/о – VІІ «Про затвердження калькуляції та встановлення вартості на деякі комунальні послуги, що надаються КП «Сількомунгосп» у 2018 році.

27. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 44/о – VІІ від 22.12.2017 року «Про затвердження бюджету сільської ради на 2018 рік» (вільний залишок).

28. Про виділення коштів на виготовлення робочого проекту для виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С162405 Білолісся – Приморське – Російка км 15+500 – км 25+500.

29. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 44/о – VІІ від 22.12.2017 року «Про затвердження бюджету сільської ради на 2018 рік».

30. Про розгляд заяви директора ТОВ «Агрофорворд – І».

31. Про зміну керівника КП «Волна».

32. Різне.