Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості

БУДУЙ КАР’ЄРУ РАЗОМ ІЗ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

До декади профорієнтації "Будуй кар'єру разом із службою зайнятості" спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровсього міськрайонного центру зайнятості провели ряд заходів для безробітних та учнівської молоді, серед яких були профінформаційні заходи, профконсультаційні, профвідбір, тренінги та інтерактивний захід.

11:08 04.10.2021

Профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів

15.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів: державним виконавцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Богданом Балінським.

12:26 17.09.2021

Ярмарок вакансій.

23 вересня 2021 року Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості проводить Ярмарок вакансій.

12:29 15.09.2021

Задекларована праця допомагає розвивати бізнес

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості, у рамках розгорнутої урядової кампанії з детінізації  зайнятості, продовжує інформування роботодавців, що робота в легальному полі – це зручно й вигідно.

12:23 15.09.2021

«Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес»

09.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профінформаційний захід сумісно з головним спеціалістом відділу забезпечення поповнення бюджету № 2 фінансово – економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Крижанівською Оленою Михайлівною.

12:32 13.09.2021

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

02.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний семінар із загальних питань зайнятості разом з юрисконсультом Білгород-Дністровського МРЦЗ – Ольгою Михайличенко.

11:14 09.09.2021

Щодо перевірок підприємств на предмет виявлення не задекларованих трудових відносин.

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості інформує:   Триває другий місяць інспекційної кампанії Держпраці та ДПС щодо перевірок підприємств на предмет виявлення                         не задекларованих трудових відносин.   Чому незадекларована праця – це погано? Погоджуєтеся працювати без трудового договору? Не розраховуйте на гідні умови праці та виконання усних домовленостей. Вас можуть необґрунтовано оштрафувати, звільнити без повідомлення, не заплатити лікарняні чи компенсацію в разі нещасного випадку.

15:10 13.08.2021

Створення резюме та його використання при пошуку роботи

22.07.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг: «Створення резюме та його використання при пошуку роботи»

10:00 23.07.2021