Сторінка на стадії наповнення

Результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2024 році на території Лиманської сільської ради, внесених в Перелік земельних ділянок, які можуть підлягати першочерговому продажу, а саме земельної ділянки  з кадастровим номером 5125082700:02:002:0025 загальною площею 0,3603 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного, призначення встановлено переможця конкурсу МПП «АЛІДАДА». Вартість робіт складатиме 16800,00 грн, термін виконання робіт- 10 робочих днів;

16:58 09.08.2024

Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Лиманська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності,  які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2024 році на території Лиманської сільської ради, внесених до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу в 2024 році відповідно рішення Лиманської сільської ради    № 908-VІІІ від 03 липня 2024 року з кадастровим номером 5125082700:02:002:0025 загальною площею 0,3603 га для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

14:12 18.07.2024

Результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2022 році на території Лиманської сільської ради, внесених в Перелік земельних ділянок, які можуть підлягати першочерговому продажу встановлено переможців конкурсу по земельним ділянкам:

17:31 17.10.2022

Результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2021 році на території Лиманської сільської ради, внесених в Перелік земельних ділянок, які можуть підлягати першочерговому продажу встановлено переможців конкурсу по земельним ділянкам:

17:45 16.07.2022

Дітям від щирих сердець

Напередодні зимових свят всі починають готувати подарунки, мріяти. Кожен чекає чогось особливого для себе. Винятком не стають і діти, які залишилися за волею долі без батьківських тепла і опіки! Вони так само, та напевно ще сильніше, чекають на чарівну казку і в кожного є своє заповітне бажання!

12:39 06.12.2021