Робота для ВПО: ти потрібен!

З вересня поточного року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

16:14 17.10.2023

Шеринг документів за допомогою застосунку Дія

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Лиманської сільської ради Білгород –Дністровського району Одеської області діє шеринг документів з допомогою застосунку ДІЯ.

09:45 09.10.2023

Визнавати страхи - сміливо! - Оновлюй дані в ТЦК та СП

В Україні триває інформкампанія Міністерства оборони України «Оновлюй дані у ТЦК». Її головна мета – актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни та посилити спроможності Збройних сил у відбитті російської агресії проти України.

12:29 20.09.2023

#Робота_для_ВПО #Ти_потрібен

З вересня стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!». Мета кампанії передбачає  інформування внутрішньо переміщених осіб про затребувані актуальні та перспективні вакансії, можливість професійного навчання за робітничими професіями, навчання на підставі ваучера, що дає змогу бути конкурентоспроможним на ринку праці та стимулювання у пошуку роботи загалом. Адже роботодавці достатньо зацікавлені у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб, оскільки отримують фінансову компенсацію у разі працевлаштування ВПО.

11:35 19.09.2023

Психологічний проект «Ти як?»

З метою популяризації всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Оленою Зеленською Татарбунарським відділом Білгород-Дністровської філії Одеського ОЦЗ було організовано засідання Круглого столу спільно з представниками соціальних служб Татарбунарської та Лиманської ОТГ, а також спеціалістами ЦНАП Татарбунарської міської ради та Лиманської сільської ради.

11:19 19.09.2023