Дата: від до Скинути

Як справляється та обчислюється рентна плата за спеціальне водокористування у разі відсутності дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до п.п. 255.11.15 п. 255.11 ст. 255 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) за відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води рентна плата справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання.

14:51 14.12.2023

Чи застосовувати РРО/ПРРО при наданні послуг?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує платників податків про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

14:49 14.12.2023

"ГО Нові Українські Наративи запрошують до участі в освітньому проєкті для жінок ВПО - «ЗМІСТ»

Навчальна програма «ЗМІСТ» – ваша унікальна можливість БЕЗОПЛАТНО опанувати один або кілька навчальних курсів з тем: ▪️лідерство; ▪️продажі; ▪️фінанси та бухгалтерський облік; ▪️управління проєктами; ▪️основи цифрової та інформаційної гігієни; ▪️комунікації.              Тривалість одного курсу – до 3 тижнів.       Крім того, проєктом передбачені онлайн зустрічі з психологинею. Кожна учасниця, яка успішно завершить курс, отримає відповідний сертифікат.              У навчанні можуть брати участь внутрішньо переміщені жінки (ВПО) від 21 року, чиї чоловіки воюють та/або які зазнали втрати рідних через війну.

10:05 08.12.2023

Форм багато – протидія одна!

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня, в Татарбунарському відділі Білгород – Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл із соціальними партнерами на тему «Форм багато – протидія одна!».

09:59 08.12.2023

Фіскалізація розрахунків платниками єдиного податку

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, що, починаючи із 01.01.2022, втратили чинність норми Податкового кодексу України, які дозволяли не застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО). З огляду на це платники податків (крім першої групи) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних підставах.

14:56 04.12.2023

Сплата податкових зобов’язань з плати за землю

Чи нараховуються штрафні санкції та пеня за порушення строків сплати податкових зобов’язань з плати за землю, якщо платник податку не сплатив податкові зобов’язання, задекларовані в податковій декларації з плати за землю, а погашення податкового боргу відбулося внаслідок подання уточнюючої декларації щодо зменшення сум раніше нарахованих зобов’язань відповідно норм п.п. 69.14 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ?

14:53 04.12.2023

Які налаштування в Android/iOS необхідно зробити суб’єкту господарювання при використанні ПРРО ДПС та надходженні повідомлення, що ПРРО заблоковано у зв’язку з перевищенням строків роботи в режимі офлайн?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, якщо при використанні програмного забезпечення (далі – ПЗ) «ПРРО ДПС» суб’єкту господарювання надходить повідомлення, що програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО) заблоковано у зв’язку з перевищенням строків роботи в режимі офлайн необхідно:

14:49 04.12.2023