Захисти рідну країну - вступай до ЗСУ!

Російські військові продовжують вбивати мирних громадян, знищувати українські міста. Мільйони українців стали біженцями, втратили дім, роботу, рідних і близьких. Російська армія не збирається зупинятися.

14:44 09.01.2024

Майже 360 мільйонів гривень

Саме така сума відмінених тендерів за результатом роботи групи «Прозорість і підзвітність» у 2023 році.

10:35 03.01.2024

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що згідно з пунктом 14 статті 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), РРО/ПРРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні розрахунків за послуги, у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

14:43 27.12.2023

Контакт-центр ДПС надає відповіді на запитання щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.

14:38 27.12.2023

Які мають бути дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці, коли неможлива робота на комп’ютері з ПРРО?

Головне управління ДПС в Одеській області  повідомляє, що Законом України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) передбачено можливість роботи ПРРО в режимі офлайн у випадку відсутності зв’язку ПРРО з фіскальним сервером ДПС.

14:53 14.12.2023