Деклараційна кампанія 2024

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що в Україні 01 січня 2024 року розпочалась кампанія щорічного декларування доходів громадян, яка триватиме до 01 травня 2024 року.

11:51 02.02.2024

Чи мають право суб’єкти господарювання здійснювати програмування РРО/ПРРО та видавати фіскальний касовий чек на іноземній мові або на мові національних меншин?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до ст. 10 Конституції України від 28 червня 1996 року № 254к/96-ВР державною мовою в Україні є українська мова.

11:45 02.02.2024

Земельні ділянки знаходяться у власності малолітніх та неповнолітніх дітей: хто має сплачувати земельний податок?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до ст.ст. 269, 270 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, земельні частки (паї), які перебувають у власності, та земельні ділянки державної та комунальної власності, які перебувають у володінні на праві постійного користування.

11:38 02.02.2024

Благодійний фонд “СТАЛЕВІ”, що створений за ініціативою Сергія Волинського, отримав донорську допомогу від АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» у розмірі        гривень.

Благодійний фонд “СТАЛЕВІ”, що створений за ініціативою Сергія Волинського, отримав донорську допомогу від АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ» у розмірі гривень.

Залучені кошти будуть направлені на лікування та реабілітацію морських піхотинців, розвиток та функціонування програми з фізичної та психологічної реабілітації, якої потребують українські захисники внаслідок поранень та перебування в полоні, а також на просвітницьку роботу, задля поширення інформації про мужність та звитяги наших героїв.

12:14 30.01.2024