Обережно шахраї!!!

Протягом останніх кількох років на території області відмічається активізація таких кримінальних проявів, як вчинення шахрайств. Особливо актуальним дане питання є для нашого району.

14:41 29.06.2023

20 та 21 червня пройшли засідання бюджетної та земельної комісій

20 та 21 червня поточного року пройшли засідання постійних депутатських комісій з земельних та бюджетних питань Лиманської сільської ради. Всі питання запропоновані спеціалістами до розгляду, опрацьовані членами комісій та підтримані більшістю для внесення до порядку денного засідання сесії сільської ради.

16:00 23.06.2023

Бактеріальний опік плодових – небезпечне захворювання плодових культур

В останні роки почастішали випадки захворювання плодових дерев. Найбільш небезпечною серед них є бактеріальний опік плодових. Уражуючи вегетативні і генеративні органи, збудник хвороби зумовлює зменшення врожайності, пригнічення загального стану і стійкості рослин.

10:33 29.05.2023