Цифра дня: 370 500 000+ гривень зекономлених коштів на тендерах

Саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при обладміністрації «Прозорість і підзвітність» заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім - на підтримку наших воїнів.

09:20 13.02.2024

Прозорість і підзвітність:  попередження зловживань та неефективного  освоєння бюджетних коштів

Прозорість і підзвітність: попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів

Головною метою діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при обласній державній адміністрації є попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів.

12:19 09.02.2024

Як подати податкову декларацію про майновий стан і доходи?

З 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих у 2023 році. Громадяни, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація), мають задекларувати свої минулорічні доходи до 1 травня 2024 року.

11:35 09.02.2024

Податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 26.09.2023 № 519)

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що у 2024 році запроваджена нова форма Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 26.09.2023 № 519.

11:32 09.02.2024

Для кожного ПРРО реєструємо та застосовуємо окремий ключ касира

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу, що якщо суб’єкту господарювання, у якого є декілька зареєстрованих ПРРО ДПС, встановлених на різні пристрої, з різними локальними номерами, була відкрита зміна на одній із господарських одиниць, однак при відкритті зміни на інших господарських одиницях надходить повідомлення: «На ПРРО з фіскальним номером №...., відсутня частина чеків поточної зміни, для продовження необхідно закрити зміну в режимі онлайн та відкрити нову зміну», то вказана помилка може свідчити про те, що такий суб’єкт господарювання застосовує один ключ на декількох програмних реєстраторах розрахункових операцій.

11:29 09.02.2024

Декларування доходів громадян у 2024 році: з прикладами заповнення декларації можна ознайомитись на вебпорталі ДПС

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:

11:25 09.02.2024

Чи є у суб’єктів господарювання можливість проведення через РРО/ПРРО розрахунків з продажу товарів, які раніше були здійснені без застосування РРО/ПРРО на наступний робочий день або через інший період?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що законодавством та нормативно-правовими актами України не передбачено можливості проведення через реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО) розрахунків та операцій з продажу товарів, які раніше були вчинені без застосування РРО/ПРРО.

11:58 08.02.2024