Дата: від до Скинути

Декларування доходів громадян у 2024 році: з прикладами заповнення декларації можна ознайомитись на вебпорталі ДПС

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:

11:25 09.02.2024

Чи є у суб’єктів господарювання можливість проведення через РРО/ПРРО розрахунків з продажу товарів, які раніше були здійснені без застосування РРО/ПРРО на наступний робочий день або через інший період?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що законодавством та нормативно-правовими актами України не передбачено можливості проведення через реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО) розрахунків та операцій з продажу товарів, які раніше були вчинені без застосування РРО/ПРРО.

11:58 08.02.2024

Питання – відповіді щодо єдиного податку четвертої групи (юридичні особи) та мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ)

1. Фермерське господарство (далі – ФГ) використовує у своїй діяльності земельні ділянки, які знаходяться у власності, оренді або постійному користуванні члена ФГ на підставі статті 12 Закону України «Про фермерське господарство», тобто без укладення договору оренди. Цільове призначення ділянки: для ведення ФГ. Хто має сплачувати МПЗ щодо цієї земельної ділянки: ФГ як юрособа чи член ФГ як фізособа?

11:48 08.02.2024

Інформування платників податків щодо застосування РРО та/або ПРРО у торгових центрах Одещини

Головне управління ДПС в Одеській області продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

11:40 08.02.2024

Щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

11:35 08.02.2024

Платникам плати за землю, екологічного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Роз’яснення стосовно права на звільнення від оподаткування, передбаченого підпунктами 69.14, 69.16, 69.22 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, на території можливих бойових дій

11:27 08.02.2024

В Україні офіційно стартував другий етап наймасштабніших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Другий етап загально-національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» офіційно розпочався сьогодні, 5 лютого. Щоб учасники осягнули масштабність проєкту і обмінялися враженнями, п'ять міст і областей – Київ, Львів, Київщина, Дніпропетровщина й Одещина – вийшли у телеміст. Побажав удачі школярам і заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

10:39 06.02.2024