В приміщенні БК с. Лиман відбувся концерт присвячений Міжнародному жіночому дню

7 березня в приміщенні БК с. Лиман відбувся концерт присвячений Міжнародному жіночому дню. Відкрив святковий  вечір духовий оркестр. Жителів села привітали учасники художньої самодіяльності. Своїми веселими піснями звеселяла присутніх жіноча вокальна група «Золокарочка», вітали своїх мам та бабусь школярі та вихованці дитячого садка. Всіх жінок села привітала перший заступник сільського голови Олеся Кометіані. Побажала добробуту і затишку, здоров’я, щастя, палкого кохання.  На завершення вечора пройшла безпрограшна лотерея серед присутніх жінок. Тож, цього вечора ні одна жінка не була обділена увагою!

16:37 08.03.2019

Лиманський сільський голова привітав всіх жінок громади з 8 березня.

Передсвятковий настрій панує сьогодні в Лиманській ОТГ! Голова нашої громади Василь Іванович Резніченко привітав усіх жінок з весняним святом. Він відвідав обидві школи, побував у дитячих садках, в сільській амбулаторії, на ФАПах в Трапівці і Новоселиці, в Трапіському та Лиманському будинках культури. Провідав наш голова також і Будинок милосердя, привітав усіх жінок з прийдешнім святом 8 Березня. І скрізь лунали добрі слова вдячності жінкам за їх невтомну працю і вдома, і на роботі, за те, що завдяки жінкам вдається творити безліч потрібних справ для розвитку громади. І жінки-депутати, і жінки-вчителі, виховательки, бібліотекарки, культпрацівниці, державні службовці, підприємниці, соціальні працівниці, листоноші, домогосподарки - всі гідні поваги і пошанування, всі отримали квіти, слова подяки і добрі щирі побажання.

16:28 07.03.2019