Проведення семінару

13 лютого Одеським відокремленим  підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в приміщені Лиманської сільської ради пройшов інформаційний семінар на тему: «Стратегічне планування розвитку об’єднаних територіальних громад» на чолі з радником регіонального розвитку Одеського центру місцевого самоврядування Бондаруком Віктором Івановичем.

14:26 14.02.2018

Засідання 5-ї позачергової сесії VII скликання

12 січня, в приміщені Лиманської сільської ради, відбулося засідання 5-ї позачергової сесії VII скликання. Розпочали сесію з привітання з Днем Народженя депутата Бахшиянц Аріани Володимирівни. Після щирих привітань та побажань продовжили засідання, на якому розглядалися такі питання:

14:00 26.01.2018

Негода

Нещодавно жителям нашої громади довелося прийняти виклик природної стихії. Це випробування нам вдалося подолати завдяки чуйним, відповідальним, небайдужим до проблем громади людям. Якщо б не самоорганізація громади, то села й досі були б без освітлення після заметілі, що сталася 18 січня.

13:52 26.01.2018