У Лиманській громаді виконується обіцяний проект Максима Степанова

Лиманська сільська ОТГ, розпочала капітальний ремонт у приміщенні колишнього ФАПу. Будівля знаходиться у комунальній власності громади, тож її збираються переобладнати під житло для молодих спеціалістів.

09:44 07.05.2019

21 березня о 12:00 годині в приміщенні Лиманської сільської ради відбулась 16 сесія 7-го скликання.

Сьогодні, 21 березня о 12:00 годині в приміщенні Лиманської сільської ради, відбулося засідання 16-ї чергової сесії VII-го скликання. Сесійному зібранню передували засідання постійних комісій сільської ради, в яких приймали участь посадові особи та спеціалісти сільської ради, депутатський корпус та детально опрацювали усі питання порядку денного. Також, сьогодні депутатським корпусом було запропоновано оприлюднення відвідуваності депутатами засідання сесій. Так, на засіданні 16-ї чергової сесії VII-го скликання з 14 депутатів були присутні 8, а саме: Будяченко Г.Г., Карпенко І.В., Кирган М.В., Кожухаренко І.Є., Лященко Л.І., Смірнов В.В., Федоров О.В., Шевченко О.С.; Відсутні: Бахшиянц А.В., Врємєнко О.Г., Іванченко К.Є., Кожухаренко О.К., Косюрка М.В., Червоненко В.М.

21:25 21.03.2019

Лиманська ОТГ долучилась до флешмобу підтримки українських моряків, які перебувають у полоні в Росії.

Поряд з державним прапором України біля будівлі Лиманської сільської ради замайорів прапор ВМС України. У такий спосіб ми долучилися до флешмобу підтримки українських моряків, які перебувають у полоні в Росії.

17:19 20.03.2019

Лиманська сільська рада почала профілювання ґрунтових доріг

Лиманська сільська рада почала профілювання ґрунтових доріг, простіше кажучи грейдерування. На дорогах здійснено роботи з виправлення профілю дороги грейдером та ущільнення дорожнім катком. Голова Лиманської громади подякував керівникам фермерських господарств в особі Кожухаренко Івана Євтіхійовича, Борогана Петра Емануїловича, Зенченко Сили Олександровича та їх підлеглих, депутату Лиманської сільської ради Косюрко Михайлу Васильовичу, працівникам КП «СІЛЬКОМУНГОСП» за допомогу та сподвається на подальшу співпрацю!

17:13 14.03.2019